Bateri (Davul) Kursu İstanbul İle İlgili Temel Bilgiler

Bateri dersi almak istiyorum. Bateri çalmak istiyorum. Çocuklar için davul (bateri) dersi, İstanbul’da güvenilir ve bateri (davul) eğitmenlerini nereden bulabilirim? Bateri dersi için yaş sınırı var mı? İstanbul Anadolu Yakasında bateri kursu fiyatları nedir? Bateri alırken nelere dikkat edilmeli? İstanbul Anadolu Yakasında bateri kursu nerelerde var?

Davul (bateri) dersiyle ilgili aradığınız her şey ArtMafia Sanat Merkezi’nde! Alanında uzman eğitmen kadrosuyla öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyoruz. Bir numaralı stres atma enstrümanı olan bateri kursu hakkında başlarken bilmeniz gereken bilgiler bu yazımızda!

Bateri ve Bateri Kursu Hakkında

Müzik ritmsiz olmaz! Müzik denince akla ilk gelen şey ritmidir. Diyebiliriz ki her müzisyen iyi derecede ritimcidir. Her türlü müzik dalında kullanılan, olmazsa olmaz bir enstrüman olan bateri eğitimi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Bateri (Davul) öğrenmem ne kadar zaman alır?

Derslerimiz haftada 1 ayda 4 saat olmak üzere birebir özel ders olarak işlenmektedir. Bateri dersi temel eğitim süresi ortalama 3 ay sürmektedir. 3 ay sonunda yavaş yavaş şarkılara eşlik etmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu sürenin artıp azalması sizin elinizdedir. Yeterince disiplinli ve azimli çalışma sonucu bu süreç oldukça hızlanabilir.

Evde baterim yok ne yapabilirim?

Merak etmeyin. Yalnız değilsiniz. Günümüzde apartman koşulları sebebiyle pek çok insan akustik bateri sahibi olamıyor. Elektronik bateri de sizi tatmin etmiyorsa ArtMafia Sanat Merkezi-İstanbul olarak size yardımcı olabiliriz. Sanat Merkezimizdeki baterileri egzersiz yapmak için kullanabilirsiniz. Egzersiz saatlerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bateri alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bateri satın alırken bütçe çok önemlidir. Fiyat yelpazesi çok geniş olan bu enstrümanda tarzınıza uygun ekipman seçimi yapmak çok önemlidir. Müzik tarzınıza göre uygun ağaçtan imal edilmiş bir bateri satın almanız gerekmektedir. Satın almadan önce bizimle iletişime geçerseniz size en uygun davulu seçme konusunda sizlere mutlulukla yardımcı olacağız.

Bateri çalmak için yaş sınırı var mıdır?

Müjde! 7’den 70’e herkes bu güzel enstrümanı çalabilir. Küçük yaştaki öğrenciler için uygun ebatlarda bateri seçimi çok önemlidir.

Bateri kursu aylık ücreti ne kadar?

Ders ücretleri ve ücretsiz tanışma dersi randevusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merak etmeyin! İstanbul Anadolu Yakası’nda en uygun bateri kursu fiyatı garantisi veriyoruz.

Bateri dersleri nasıl işleniyor?

Derslerimiz kişiye göre hazırlanmış ders programlarıyla birebir olarak verilmektedir. Derslerimiz haftada 1 ayda 4 saattir.

Bateri Dersleri Neden Genel Anlamda Bire Bir Olarak Gerçekleşmelidir?

Bateri (davul) eğitimleri zihin ve beden koordinasyonu gerektirmektedir. Uygulanan metotlar kişilere göre ayrı ayrı hazırlandığı için birebir dersin önemi çok büyüktür. Her öğrencinin öğrenme şekli ve periyotu farklıdır. Bu yüzden en etkin eğitim birebir dersler olmalıdır.

Bateri fiyatları ne kadardır?

Ortalama bateri fiyatları 1000 TL’den başlamaktadır.

Bateri kursu gün ve saatleri nedir?

ArtMafia Sanat Merkezi haftanın her günü 09:00-23:00 saatleri arasında ders vermektedir. Size en uygun saati öğrenci/öğretmen uygunluk durumuna göre belirliyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda bateri kursu arıyorsanız tanışma derslerimiz için bizi arayın, hem de tamamen ücretsiz!