Şan Dersi (Ses Eğitimi) İstanbul İle İlgili Genel Bilgiler

Şan dersi almak istiyorum. İstanbul’da şan dersi nerelerde var?  Ses eğitimi alarak şarkı söylemek istiyorum. Sesimi eğitmek istiyorum. Şan dersi İstanbul Anadolu Yakasında nerede veriliyor? Şarkı söylerken diyafram nasıl kullanılır? Şan dersi nasıl verilir? İstanbul’da Şan Dersi fiyatları ne kadar? Sesimi güzelleştirebilir miyim? Ses eğitimi İstanbul, şan dersi Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla.

Ses eğitimine dair aklınıza gelen tüm soruları şan dersi İstanbul yazımızda yanıtlayacağız. Ayrıca kursa başlamadan önce sık sorulan sorular sayfasına bakarak öğrencilerimizin genel olarak sorduğu sorulara verdiğimiz yanıtları görebilirsiniz.

Şan Dersi, Ses Eğitimi gerekli midir?

Size bir sürprizimiz var! Doğuştan gelen bir yeteneğe sahipsiniz. Pek inandırıcı gelmedi mi? O zaman bunu biraz açıklığa kavuşturalım. Sesiniz doğuştan itibaren sahip olduğunuz doğal enstrümanınızdır. Diğer enstrümanların eğimini alır gibi sesinizi doğru kullanma eğitimi alarak bu yeteneği geliştirebilirsiniz. Eğitimli bir ses dinlemek; eğitimli bir gitaristi ya da bir keman virtüözü dinlemek kadar keyiflidir. ArtMafia Sanat Merkezi şan dersi ile doğru diyafram kullanımı, nota bilgisi ve kesintisiz sesi nasıl kullanabileceğinizi öğretiyor. Öğrendiğiniz nota bilgisi ile eserleri notaya göre okumanızı yardımcı olacaktır.

Şan dersi denildiğinde akla ilk gelen şey şarkı söylemektir. Sanıldığının aksine ses eğitimi tam olarak bu değildir. Şan dersi almış kişiler için şarkı söylemek çok kolaydır ancak bizim asıl hedeflediğimiz konuların başına nefes alma tekniği gelir. Eğitimin sonunda doğru nefes alış verişini alışkanlık haline getireceksiniz. Alınan eğitim beraberinde diksiyonunuz düzelecek ve etkili konuşmaya başlayacaksınız. Sonuç olarak sesinizi eğitmenin yanında sosyal hayatınızda olan ikili ilişkilerinizde yardımcı olacağız.

Şan Dersinde Ders Programı Nasıldır?

ArtMafia Sanat Merkezi şan derslerinde bireyin dudak, diş, dil, damak, ses telleri, kafatası ve göğüs boşlukları pozisyonlarının en doğru ve etkin şekilde kullDi-Ay-Vay Sanat şan derslerinde bireyin ses telleri, damak, dudak, diş, dil kafatası ve göğüs boşluklarının pozisyonlarının doğru ve etkin şekilde kullanılması hedeflenmektedir.

Halkla ilişkiler, pazarlama gibi meslek sahiplerinin şan dersi almalarında fayda vardır.

Şan derslerini piyano eşliğinde icra etmekteyiz. Ayrıca bilgisayar destekli çalışmalarımız da olmaktadır. Dileyen öğrencilerimiz için koro çalışmalarımız da mevcuttur.

Şan Dersi Gün ve Saatleri:

Şan dersi haftada 1 ayda 4 saat birebir özel ders olarak verilmektedir. Der saatleri öğrencilerimizin iş/okul uygunluk durumlarına göre öğretmenlerimizle birlikte ortak olarak belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 09:00-23:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Şan dersi İstanbul, Ses eğitimi İstanbul

Ne kadar zamanda sonuç alırım?

Şan dersinde alınan sonuçlar genellikle kişilere göre değişiklik gösterebilmektedir. Öğrencilerimize kişiye özel hazırladığımız ders programları ile bu süreyi en aza indirmeyi hedefliyoruz. Eğitmenler tarafından verilen egzersizleri günlük hayatınızda alışkanlık haline getirerek uyguladığınız takdirde en fazlar verimi alıp öğrenme sürecinizi kısaltabilirsiniz.

İstanbul’da Şan Dersi Ücretleri nedir?

Ders ücretlerimiz hakkında detaylı bilgileri iletişim sayfamızdaki mail adresimiz veya telefonumuzdan ulaşıp öğrenebilirsiniz. Ayrıca güncel kampanyalarımıza bir göz atabilirsiniz.

Şarkı Söylemek İçin Nota Bilgisi Gerekli midir?

Nota bilmeden de şarkı söyleyebilirsiniz. Ancak nota bilgisi ile sesiniz fark edilir derecede gelişim gösterir. Böylece daha rahat ve bilinçli bir şekilde şarkı söyleyebilirsiniz. Opera eğitimi almak istiyorsanız nota bilgisi kesinlikle gereklidir.

Şan dersleri için her hangi bir yaş sınırı var mıdır?

Ses eğitimi için üst yaş sınırı yoktur Profesyonel anlamda şan şan dersi 10 yaşından itibaren başlamaktadır.

Mail: patronasor@artmafia.com

ArtMafia Sanat MerkeziŞan dersi İstanbul Kadıköy.