Yan Flüt Kursu İstanbul İle İlgili Temel Bilgiler

Yan flüt kursu almak istiyorum.  İstanbul Anadolu Yakasında yan flüt dersi nerelerde vardır? Çocuklar için yan flüt dersi yaşı kaçtır? Yan flüt dersi İstanbul ücretleri ne kadar? Yan flüt öğrenmek zor mudur?  İstanbul’da yan flüt dersi ücretleri ne kadardır?

Yan flüt kursu almak istiyorsanız doğru adrestesiniz! ArtMafia Sanat Merkezi’nde sizin için öğrenirken eğleneceğiniz bir ders ortamı hazırlıyoruz! Derslere başlamadan önce aklınıza takılması muhtemel bir kaç soruyu yanıtlamak istiyoruz.

Yine de kafanızda soru işareti olan yerler için bizi arayabilir veya bize mail atabilirsiniz.

Yan flüt nedir?

Flüt, Baş (Ağızlık), gövde ve kuyruk olmak üzere 3 parçadan oluşur. 67.2 cm uzunluğu da, 1.9 cm çapındadır. Eski zamanlarda abanoz, nar ağaçlarından üretilen flüt şimdilerde altın, gümüş, nikel gibi maddelerden yapılmaktadır. Metalden üretilmiş olsa bile tahta tınısı verdiğinden dolayı tahta üflemeli çalgılar arasında yer almaktadır.

Yan flüt öğrenmem ne kadar zaman alır?

Öğrenme süreci kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu farklılıkların sebebi öğrencinin egzersizleri zamanında yapması, disiplinli çalışması ve enstrümanına gösterdiği ilgi ile direkt bağlantılıdır. Eğitmenlerimizin talimatları doğrultusunda disiplinli bir çalışma süreci geçiren öğrencilerimiz 3. ay sonunda yavaş yavaş şarkı çalmaya başlamaktadır.

Yan flüt çalmak için yaş sınırı var mıdır?

Yan flüt kursuna katılmak için herhangi bir üst yaş sınırı yoktur. İsteyen herkes hobi amaçlı yan flüt dersine katılabilir. Ancak başlangıç yaşının 10 olmasını tavsiye ederiz.

Yan flüt kursu aylık ücreti ne kadar?

İstanbul’da yan flüt dersi ücretleri için bizi arayabilirsiniz ya da mail atabilirsiniz. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Merak etmeyin, İstanbul Anadolu Yakası yan flüt Kursu için en uygun fiyat garantisi veriyoruz!

Yan flüt dersleri nasıl işleniyor?

Yan flüt kursu haftada 1 ayda 4 saat olmak üzere birebir özel ders olarak işlenmektedir. İsteyen öğrenci grupları için sınıf dersleri de düzenlenmektedir. Ancak biz derslerin bire bir işlenmesini tavsiye ediyoruz.

Dersler neden bire bir olarak gerçekleşmektedir?

Yan flüt derslerinin bire bir olmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Enstrümanı tutuş pozisyonu, üfleme teknikleri gibi eğitimler grup çalışmasında istenen özenle gösterilememektedir. Bunun için bizim tavsiyemiz özel ders almanız. Tabi ki karar sizin. Biz her ihtimalde öğrenme garantisi veriyoruz!

Yan flüt fiyatları ne kadar?

Yan flüt fiyatları imal edildiği malzemeye göre değişkenlik gösterir. Ancak ortalama yan flüt fiyatları 400 TL’den başlamaktadır. Enstrüman almadan önce bize sorun. Size en uygun yan flüt için eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz.

Yan flüt kursu gün ve saatleri nedir?

ArtMafia Sanat Merkezi haftanın 7 günü 09:00-23:00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Derslerinizi iş/okul uygunluk durumuna göre eğitmenlerimizle ortak olarak belirleyebilirsiniz. Ücretsiz tanışma dersi randevusu için bizi arayınız!

Mail: patronasor@artmafia.com

ArtMafia Sanat Merkezi İstanbul Kadıköy